Letos slaví Oblastní charita Rajhrad 15. výročí! Podpořte nás a POMÁHEJTE S NÁMI!

Další formy podpory

Jako náš dárce, partner, sponzor či dobrovolník jste důležitou a nepostradatelnou součástí týmu Oblastní charity Rajhrad. Každou formou zvolené podpory pomáháte potřebným - zkvalitněním odborné péče o naše pacienty a klienty, pořizováním nového vybavení, modernizací hospice a ostatních služeb. Děkujeme!

 

 • Nejjednodušší a nejrychlejší forma podpory je finanční dar. Můžete se stát dárcem jednorázovým nebo pravidelným. V případě zájmu Vám rádi obratem vystavíme potvrzení o daru či darovací smlouvu.
  Bankovním převodem – číslo účtu 304360355/0300
  podpora Hotově na pokladně Oblastní charity Rajhrad, Jiráskova 47, 664 61 Rajhrad
   Prostřednictvím platební brány - kliknutím na darovanou částku se otevře jednoduchá možnost příspěvku:

  200 Kč    500 kc    1000 kc    2000 kc

 

 • Materiálními dary – aktuální potřeby naleznete na našich webových stránkách, případně je možné si ověřit emailem.

 • Uspořádejte narozeninovou sbírku! Součástí oslavy může být námi poskytnutá sbírková kasička a Vaši přátelé udělají radost nejen Vám, ale i těm, kteří to nejvíce potřebují. Pokud budete mít o tuto formu podpory zájem, neváhejte nás kontaktovat. Se vším Vám rádi pomůžeme.

 • Podpořit nás můžete uspořádáním jakékoliv benefiční akce – běh pro hospic, bowling, divadlo, brunch/snídaně, dražba, bazárek, benefiční koncert, výstava pod. Organizaci s Vámi rádi doladíme a aktivně se účastníme.

 • Vytvořte vlastní výzvu na některých běžných portálech tomu určených. Konkrétní potřebnou věc pro hospic s námi můžete kdykoliv zkonzultovat. Portály jsou například darujme.cz, donio.cz, Znesnáze21.cz.

 •  Staňte se dobrovolníkem. Ti jsou nedílnou součástí našeho týmu a jejich pomoc je pro nás důležitá. Dobrovolničí se v přímé péči, pořádáním různých aktivit pro pacienty, zvelebování hospice a jeho okolí a především účasti a výpomoci na sbírkových, dobročinných akcích.

 

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Zpět do obchodu