Letos slaví Oblastní charita Rajhrad 15. výročí! Podpořte nás a POMÁHEJTE S NÁMI!

Další formy podpory

Jako náš dárce, partner, sponzor či dobrovolník jste důležitou a nepostradatelnou součástí týmu Oblastní charity Rajhrad. Každou formou zvolené podpory pomáháte potřebným - zkvalitněním odborné péče o naše pacienty a klienty, pořizováním nového vybavení, modernizací hospice a ostatních služeb. Děkujeme!

 

 • Nejjednodušší a nejrychlejší forma podpory je finanční dar. Můžete se stát dárcem jednorázovým nebo pravidelným. V případě zájmu Vám rádi obratem vystavíme potvrzení o daru či darovací smlouvu.
  Bankovním převodem – číslo účtu 304360355/0300
  podpora Hotově na pokladně Oblastní charity Rajhrad, Jiráskova 47, 664 61 Rajhrad
   Prostřednictvím platební brány - kliknutím na darovanou částku se otevře jednoduchá možnost příspěvku:

  200 Kč    500 kc    1000 kc    2000 kc

 

 • Materiálními dary – aktuální potřeby naleznete na našich webových stránkách, případně je možné si ověřit emailem.

 • Uspořádejte narozeninovou sbírku! Součástí oslavy může být námi poskytnutá sbírková kasička a Vaši přátelé udělají radost nejen Vám, ale i těm, kteří to nejvíce potřebují. Pokud budete mít o tuto formu podpory zájem, neváhejte nás kontaktovat. Se vším Vám rádi pomůžeme.

 • Podpořit nás můžete uspořádáním jakékoliv benefiční akce – běh pro hospic, bowling, divadlo, brunch/snídaně, dražba, bazárek, benefiční koncert, výstava pod. Organizaci s Vámi rádi doladíme a aktivně se účastníme.

 • Vytvořte vlastní výzvu na některých běžných portálech tomu určených. Konkrétní potřebnou věc pro hospic s námi můžete kdykoliv zkonzultovat. Portály jsou například darujme.cz, donio.cz, Znesnáze21.cz.

 •  Staňte se dobrovolníkem. Ti jsou nedílnou součástí našeho týmu a jejich pomoc je pro nás důležitá. Dobrovolničí se v přímé péči, pořádáním různých aktivit pro pacienty, zvelebování hospice a jeho okolí a především účasti a výpomoci na sbírkových, dobročinných akcích.

 

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení